Arbëri

Selmanaj: Ftesa e Speciales për Haradinajn shokuese, po i vuajm pasojat e një Gjykate të padrejtë

Selmanaj: Ftesa e Speciales për Haradinajn shokuese, po i vuajm pasojat e një Gjykate të padrejtë
 

Deputeti i AAK-së Rasim Selmanaj, lajmin për dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj, e ka quajtur shokues dhe të padrejtë.

Ai tutje ka shtuar se Haradinaj ka paguar çmim gjithmonë dhe sipas tij po e paguan përsëri.