Arbëri

Godet me veturë këmbësorin, dërgohet në mbajtje

Godet me veturë këmbësorin, dërgohet në mbajtje
 

Një këmbësor në Viti ka mbetur i lënduar pasi është goditur me veturë nga një person.

Sipas njoftimit të Policisë, viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK për mjek mjekësor, transmeton Koha.net.