Flaka Surroi sonte në Rubikon

Flaka Surroi sonte në Rubikon

12 June 2019 09:55

Në kuadër të javës së çlirimit një tjetër Rubikon i veçantë sonte me Flaka Surroin – drejtoreshë Menaxhuese e Grupit KOHA.

Në intervistën e parë për mediat e KOHA-s ndonjëherë… - Si e kujton ajo 12 qershorin e vitit 1999?

Cilat janë sukseset dhe dështimet e Kosovës për këto 20 vjet?

Cila është gjendja e mediave në Kosovë?

Cilat janë sfidat në udhëheqjen e grupit më të madh medial në Kosovën e pasluftës?

Për këto dhe shumë më tepër, sonte në Rubikon përballë Adriatik Kelmendit flet ekskluzivisht Flaka Surroi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme