Arbëri

Moti sot në Shqipëri

Moti sot në Shqipëri
 

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti për sot parashikohet i kthjellët me alternime vranësirash kalimtare.

Deri në orët e mesditës në zonën e veriut dhe qendrës, parashikohen reshje shiu me intensitet të ulët.