Të enjten, Thaçi kthehet në Rubikon

Të enjten, Thaçi kthehet në Rubikon

15 May 2019 22:12

Të enjten mbrëma presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, kthehet në Rubikon të KTV-së.

Si e sheh Thaçi rolin e Gjermanisë, Francës dhe ShBA-së ne zgjidhjen e çështjes së Kosovës me Serbinë?

Çka thotë ai për kritikat e kryeministrit Haradinaj dhe ato të opozitës?

Cili është qëndrimi përfundimtar për taksën dhe temën e korrigjimit të kufijve?

Për këto dhe shumë më tepër të enjten drejtpërdrejtë në Rubikon, presidenti Hashim Thaçi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme