Arbëri

Ditë me shi sot në Kosovë

Ditë me shi sot në Kosovë

Vendi ynë vijon të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ulët atmosferik duke mbajtur mot me vranësira të dendura dhe reshje shiu.

Reshjet e shiut në vendin tonë janë prezente edhe sot që prej orëve të para të mëngjesit.