Arbëri

Moti në Shqipëri i vranët

Moti në Shqipëri i vranët
 

Moti ditën e sotme parashikohet me kthjellime dhe alternime vranësirash deri në orët e pasdites.

Prej orëve të mbrëmjes shtim vranësirash në të gjithë territorin, deri në të dendura.