Arbëri

Parashikimi i motit në Shqipëri

Parashikimi i motit në Shqipëri
 

Kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të dominojnë orët e para të ditës në të gjithë Shqipërinë.

Më të dendura paraqiten në zonat malore duke gjeneruar dhe reshje të pakta shiu.