Arbëri

Nesër e pasnesër në Kosovë pritet të bjerë shi

Nesër e pasnesër në Kosovë pritet të bjerë shi
Foto: Ilustrim/Koha
 

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për parashikimin e motit për të mërkurën dhe enjten.

Në njoftim thuhet se do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.