Arbëri

Moti sot në Shqipëri

Moti sot në Shqipëri
 

Kontinenti Evropian po ndikohet nga aktiviteti i Anticiklonit, i cili do të influencojë në territorin e Shqipërisë mot të qëndrueshëm.

Për sot, moti do të mbetet me diell dhe vranësira të pakta deri mesatare në zonat malore.