Arbëri

Nesër në Kosovë mot i vranët, pasnesër përsëri diell

Nesër në Kosovë mot i vranët, pasnesër përsëri diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar për motin që do të mbajë dy ditët e ardhshme, mërkure dhe enjte.

“Të mërkurën do të mbajë mot kryesisht i vranët”, thuhet në njoftim.