Arbëri

Gati 700 dekorata ndau Thaçi për 3 vjet – analistët thonë se ky është tentim për të rritur besueshmërinë ndaj tij

 

Ishte dekorata e parë që Behgjet Pacolli e kishte ndarë si president i Kosovës dhe kishte mbetur e fundit.

Ai kishte nderuar me çmimin “Ambasador Nderi” legjendën e futbollit gjerman, Franc Beckenbauer, raporton KTV.