Arbëri

Glauk Konjufca sonte në Rubikon

Glauk Konjufca sonte në Rubikon

Sonte në Rubikon është i ftuar shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca.

A ka Vetëvendosje strategji rreth taksës? Çka me platformën për dialog? Si të vazhdohen bisedimet dhe a ekziston mundësia e rrëzimit të Qeverisë?