Nis takimi i zyrtarëve të lartë amerikanë me opozitën, VV-ja s’është ftuar Foto: Koha

Nis takimi i zyrtarëve të lartë amerikanë me opozitën, VV-ja s’është ftuar

Valmira Saraçi Sahatçiu 28 February 2019 13:20

Zyrtarët e lartë amerikanë, drejtori kryesor për Çështje Evropiane në Këshillin e Sigurisë Kombëtare të SHBA-së, John Erath, dhe drejtori për Ballkan të Këshillit Kombëtar të Sigurisë së SHBA-së, Brad Berkley, kanë nisur një takim me partitë opozitare, përpos Vetëvendosjes.

Në takim janë deputetët e LDK-së, Vjosa Osmani, Lumir Abdixhiku dhe Arban Abrashi. Nga PSD-ja Visar Ymeri dhe Ilir Deda nga Alternativa, raporton KTV.

Vetëvendosje nuk është në takim të cilët një ditë më parë kanë konfirmuar se nuk janë ftuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

agroni (Ferizaj- Ethnic Albania)28/02/2019 15:08

per amerikanet te pranueshem jane vetem BUDALLENJET e ANALFABETET ko- sova-re te sepse me kete kategori te Ulet me Lehte MANIPULOJNE kurse te Mencurin nuk e pranojne sepse me Njerez te Mencur as amerikanet NUK munden me Manipulue, amerikanet i FRIGOHEN Shume VV sepse jane EXTRA Te Mencur.

Shto koment

Të ngjashme