Masat parandaluese për më shumë siguri në përdorimin e internetit nga të rinjtë Foto: Ilustrim

Masat parandaluese për më shumë siguri në përdorimin e internetit nga të rinjtë

08 February 2019 20:37

Në pjesën qendrore të emisionit “Express” të KTV-së kemi folur për të rinjtë dhe sigurinë e tyre në internet.

Cilat masat preventive duhet ndërmarrë për më shumë siguri në përdorimin e internetit nga të rinjtë?

Për këtë temë diskutuam me të ftuarit në studio: Rina Fetahaj, menaxhere e programit BRICK - CDF, Anil Gashi, nga qendra për studimet të avancuara FIT, Ermona Leskovci, nxënëse dhe Vjollca Pllana-Shahini, psikologe.

Për më tepër shikoni videon.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme