PZAP-ja rrëzon apelin e AAK-së për Istog

PZAP-ja rrëzon apelin e AAK-së për Istog

23 December 2017 15:04

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa ka rrëzuar apelin e AAK-së të paraqitur ndaj KQZ-së për Istogun.

PZAP-ja ka refuzuar apelin e AAK-së për parregullsitë e paraqitura në rivotim për Istogun.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme