Zgjedhjet 2019

Kurti takohet me Mustafën e Osmanin: Ky është fillimi i qeverisë së re

Kurti takohet me Mustafën e Osmanin: Ky është fillimi i qeverisë së re

Në një nga hotelet në kryeqytet ka nisur takimi ndërmjet kreut të Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe kreut të LDK-së, Isa Mustafa e pjesë e këtij takimi është kandidatja për kryeministre nga LDK-ja, Vjosa Osmani.

Ata pritet që të diskutojnë rreth një koalicion të mundshëm qeverisës, transmeton KTV.