Zgjedhjet 2019

Limaj në Drenas, kundërshtarëve: Jeni lodhur, shkoni në shtëpi e mos mashtroni e shantazhoni

 

Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj, tha sot në Drenas se ka grupe të njerëzve që qytetarët e kësaj komune i shohin si mall.

Limaj tha se ky grup i njerëzve tash e 10 vite premtojnë, shantazhojnë dhe mashtrojnë njerëzit, por që sipas tij, ata kanë marrë fund.