Zgjedhjet 2019

Haziri thumbon PDK-në e Vetëvendosjen

Haziri thumbon PDK-në e Vetëvendosjen

Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, ka thumbuar liderët e partive të tjera dhe kandidatët për kryeministër.

Teksa ka folur në një tubim në Prishtinë, Haziri i ka quajtur “lideruca” krerët e partive të tjerë, teksa kryetarit të VV-së, Albin Kurtit i është referuar edhe me “Mr.Beani”.