WhatsAppi bie nga sistemi

WhatsAppi bie nga sistemi

31 August 2017 18:13

WhatsApp ka rënë nga sistemi, sipas shumë përdoruesve.

Aplikacioni i njohur për mesazhe për pak minuta ka rënë nga sistemi.

Uebfaqja “Down Detector” ka raportuar për probleme të mëdha në Evropë, Meksikë dhe Brazil.

Nuk dihet se cilat janë arsyet që shpien në rënien e aplikacionit.

Aplikacioni përdoret nga më shumë se një miliard njerëz në botë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme