LG lanson serinë V të telefonave

LG lanson serinë V të telefonave

31 August 2017 14:42

LG ka shtuar disa telefona në serinë V.

LG për telefonat e ri ka vendosur të përdor ekranin OLED, i cili është i pari për telefonat e kësaj kompanie.

LG V30 ka ekranin 6-inç OLED FullVision.

Edhe pse ka ekranin OLED, LG është krenuar me kamerën e dyfishtë prej 16 e 13 megapixel.

Telefoni është i fuqizuar nga Snapdragon 835, 4 gigabajt RAM dhe deri në 128 GB memorie të brendshme. Bateria e këtij telefoni është 3,300 mAh.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme