Asusi prezanton serinë e re të Zenfone

Asusi prezanton serinë e re të Zenfone

19 August 2017 14:25

Asusi ka prezantuar serinë e re të telefonave Zenfone 4 dhe ky produkt i ri vjen me katër opsione.

Telefonat Zenfone 4 Pro, ZenFone 4, ZenFone 4 Selfie Pro dhe ZenFone 4 Selfie vijnë me specifika të ndryshme.

Asusi gjatë prezantimit ka thënë të ketë vazhduar lidhjen me teknologjinë Qualcomm të procesorëve, por në telefonat e ri kompania ka punuar në fuqizimin e kamerave dhe baterisë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme