Tech

EA Sports përfshin Dua Lipën në FIFA 21

Foto: Twitter
 

Video-loja më e re në kuadër të EA Sports, FIFA 21, ka vendosur fytyra të njohur ndërkombëtarisht. Ndër to, është edhe këngëtarja shqiptare, Dua Lipa.

Në dizajnin dhe grafikat e reja, FIFA 22 përmban boksierin e njohur Anthony Joshua, ish-yllin e Manchester Unitedit, David Beckham, Dj Diplon dhe Dj Snake.