Tech

Samsung paraqet “Galaxy S20 Fan Edition”

 

Kompania Samsung po planifikon një ngjarje të re për të shfaqur produktet e fundit Galaxy.

Pas 5 gushtit të kaluar, ku zbuloi ndër të tjera Note 20 dhe Note 20 Ultra, kompania koreane është e gatshme të kthehet në skenën virtuale për një tjetër prezantim në internet.