Tech

Xiaomi zbulon orën e re të mençur

Xiaomi zbulon orën e re të mençur

Pas lansimit të smartfonit të parë “Mi” në muajin nëntor me Mi Watch, Xiaomi ka zbuluar orën e re të mençur Watch Color.

Xiaomi, në anën tjetër, nuk ka zbuluar specifikat dhe çmimin e orës së re të mençur, por këto detaje pritet të zbulohen më 3 janar kur edhe do të dalë për shitje në Kinë, shkruan gsmarena.