Tech

Motorola RAZR, smartfoni i ri që paloset sikur një guacë

Foto: GSM Arena
 

Motorola RAZR, është një nga smartfonët më unik i cili është shitur në mbi 130 milionë njësi gjatë jetëgjatësisë së tij. Më parë, kompania e ka ringjallur brendin si Droid RAZR i cili ishte në linjë me telefonat e hollë Android dhe është shitur ekskluzivisht nga operatori “Verizon” në SHBA, shkruan gsmarena.

Një burim i brendshëm ka thënë për CNET se Motorola RAZR i ri pritet të lansohet diku kah fundi i këtij viti. Megjithatë, duket se ekrani i palosshëm i këtij smartfoni kërkon më shumë kohë.