Tech

Instagrami mbyll qindra llogaritë që përdoreshin për të fituar para

Instagrami mbyll qindra llogaritë që përdoreshin për të fituar para
 

Qindra llogaritë me miliona ndjekës u hoqën nga platforma Instagram.

Instagrami njoftoi se mbyllën ato llogaritë që shkelën kushtet e përdorimit të këtij rrjeti social të enjten dhe të premten, raporton “Insideri” amerikan.