Tech

Shfaqen fotografitë e Xiaomi Mi A3, konfirmohen specifikat dhe dizajni i tij

Shfaqen fotografitë e Xiaomi Mi A3, konfirmohen specifikat dhe dizajni i tij
 

Këtë fundjavë, janë shfaqur specifikat dhe fotografitë e Xiaomi Mi A3 duke na treguar se çfarë të presim nga ky smartfon.

Dhe tani, një burim anonim i ka dërguar uebfaqes “gsmarena.com” disa fotografi të Mi A3 dhe paketimin e tij përmes të cilave konfirmohet dizajni dhe specifikat e këtij smartfoni të ri.