Reklama e Googlet tregon se çfarë ka kamera e Pixel 3 që s’e ka e iPhone XS

Reklama e Googlet tregon se çfarë ka kamera e Pixel 3 që s’e ka e iPhone XS

27 January 2019 20:11

“Night Sight” është njëra nga veçoritë që kanë pajisjet Pixel të Googlet.

Kjo veçori ua mundëson përdoruesve që të bëjnë fotografi në ambientet ku nuk ka shumë dritë pa blic dhe rezultati është se subjektin dhe prapavijën e fotografisë e bën të dukshme, transmeton Koha.net.

 


 

Një postim në Twitter nga kreu i marketingut të Googlet, Marvin Chow, zbulon se si kjo kompani planifikon ta përdorë veçorinë Night Sight në reklamën e fundit kundër Apple iPhone.

Për më tepër, shikoni videon.

Gjithashtu, shikoni dallimin mes Night Sight të Pixel 3 dhe Nightscape të OnePlusit

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme