Tech

Motorola rikthen modelin Razr, tani me ekran të palosshëm

Foto: Ilustrim
 

Telefoni i famshëm Motorolas – Razr, i vitit 2004, sivjet do të shndërrohet në një telefon të palosshëm, raporton The Wall Street Journal.

Modeli i vitit 2019 është si rezultat i një bashkëpunimi ekskluziv ndërmjet Lenovos – kompania amë e Motorolas – dhe Verizonit, transmeton Koha.net.