Te Linda

Kifle me kakao dhe krem çokollate

Pëlqeje KTV Video për të parë video të përzgjedhura nga KOHA

Përbërësit

 

Përbërësit

550 gr miell
40 gr kakao
7 gr majë buke
2 pako sheqer vaniljeje
1 lugë sheqer
2 vezë
100 ml vaj ulliri
220 ml qumësht të vakët
1 lugë çaji kripe
Krem çokollate “Philadefia"