moti 13

Moti sot

Mot me vranësira sot në Kosovë

Arbëri 27 mars 2024 10:32

Sot në Kosovë parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.Gjatë ditës pritet të ketë reshje shiu, të...

Moti

Mot me diell sot në Kosovë

Arbëri 29 mars 2024 09:18

Sot në Kosovë parashihet të mbajë mot kryesisht me diell e gjithashtu edhe ngritje e temperaturave krahasuar me një ditë...

moti

Moti sot

Arbëri 30 mars 2024 08:21

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë.Sipas Meteo Kosova, era do fryjë fryjë...

Foto ilustrim

Mot i ngrohtë të dielën në Kosovë

Arbëri 31 mars 2024 10:15

Mot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë pritet të mbajë të dielën në Kosovë. “Meteo Kosova” ka njoftuar se...

Moti në Kosovë

Shi sot në Kosovë

Arbëri 2 prill 2024 10:20

Të martën është parashikuar të ketë reshje shiu dhe vranësira në Kosovë në disa lokalitete e priten edhe erëra.Sipas MeteoKosova,...

Moti në Kosovë

Moti sot me diell dhe vranësira

Arbëri 5 prill 2024 10:29

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta gjatë ditës.Era do fryjë në drejtime...

Moti

Moti për sot në Kosovë

Arbëri 6 prill 2024 07:40

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot i ngrohtë, i karakterizuar me diell dhe vranësira të pakta gjatë ditës.Sipas Meteo...

Moti në Kosovë

Mot me diell e vranësira të dielën në Kosovë

Arbëri 7 prill 2024 08:13

Mot me diell dhe me vranësira pritet të mbajë të dielën në Kosovë. Sipas “Meteo Kosova”, gjatë pasdites vende-vende mund...

Moti

Diell e vranësira të pjesshme

Arbëri 12 prill 2024 08:00

Për të premten gjatë ditës parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme. Vonë pasdite mund të ketë...

Moti në Kosovë

Moti për sot

Arbëri 13 prill 2024 07:28

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.Sipas Meteo Kosova, era do fryjë kryesisht nga drejtimi i...

moti

Deri në 29 gradë Celsius të dielën në Kosovë

Arbëri 14 prill 2024 08:07

Mot me diell edhe shumë i ngrohtë pritet të mbajë të dielën në Kosovë.“Meteo Kosova” ka njoftuar se gjatë ditës...

Moti në Kosovë

Moti në Kosovë për këtë javë

Arbëri 15 prill 2024 08:11

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se në këtë javë parashihen ulje të temperaturave të vlerave ekstreme dhe reshje të...

Moti sot

Mot i vranët e me intervale me diell

Arbëri 16 prill 2024 08:41

Sot në Kosovë parashihet të mbajë mot i vranët e me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës (IHMK)...