Sport

Mustafi i lumtur për golin, i mërzitur për barazimin

 

Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi, është shprehur i lumtur që ka shënuar golin e dytë për fanellën e “Topçinjve”, por është mërzitur që ekipi i tij nuk arriti fitoren në derbin me Manchester Cityn.

Mustafi asistoi në golin e parë dhe shënoi të dytin për barazimin 2 me 2 të Arsenalit me Cityn.