Albin Tahiri pritet të skijojë sonte rreth orës 04:30 Foto: KOK

Albin Tahiri pritet të skijojë sonte rreth orës 04:30

10 February 2018 23:44

Skiatori shqiptar, Albin Tahiri, i cili e përfaqëson Kosovën në Lojërat Olimpike Dimërore që po mbahen në PyeongChang të Koresë së Jugut, është nisur për në garën e parë.

Komiteti Olimpik i Kosovës ka njoftuar se gara ku merr pjesë Albini, fillon në ora 03:00 të së dielës sipas kohës lokale, dhe Albini ka numrin 59 ndërsa pritet ta kryejë garën pas orës 04:30.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme