Rashica asiston ndaj Lazios

Rashica asiston ndaj Lazios

14 shtator 2017 21:51

Milot Rashica, ylli kosovar, ka asistuar në ndeshjen e Ligës së Evropës mes skuadrës së tij Vitesse dhe Lazios.

Rashica asistoi për Matavzin në minutën e 33-të për të kaluar holandezët në epërsi.

Ndeshja është e vlefshme për xhiron e parë të Grupit K në Ligën e Evropës.


Tim Matavz GOAL HD - Vitesse 1-0 Lazio 14.09.2017 by alexpaul-percec

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme