Sport

Rrahmani titullar te Rapidi në ndeshjen e kupës

 

Sulmuesi Albion Rrahmani do të startojë prej fillimit te Rapid Bukureshti në ndeshjen kundër Botosanit.

Këtë ndeshje, Rapidi e luan në udhëtim dhe i takon xhiros së parë të Grupit B të Kupës së Rumanisë.