Sport

Muriqi, lojtari më i mirë i ndeshjes

 

Vedat Muriqi është shpallur lojtari më i mirë i ndeshjes mes Mallorcas dhe Barcelonës.

Muriqi kishte një gol e një asistim në barazimin 2:2 të së martës mbrëma.