Sport

Napoli mbetet edhe pa Jesusin

 

Pas Amir Rrahmanit, skuadra e Napolit ka mbetur edhe pa një mbrojtës tjetër.

Bëhet fjalë për brazilianin Juan Jesus, i cili është lënduar në stërvitje dhe do të mungojë për disa jave.