Sport

Ajaxi e Marseille barazojnë në ndeshjen dramatike

 

Ajaxi dhe Marseille kanë barazuar në ndeshjen dramatike që e zhvilluan të enjten mbrëma në kuadër të fazës grupore të Ligës së Evropës.

Ajaxi dhe Marseille barazuan 3:3 në ndeshjen e parë të Grupit B.