Sport

Xhiroja e 34-t me ndeshje vendimtare

 

Xhiroja e 34-t e elitës së futbollit të Kosovës mund të jetë vendimtare në luftën për titull, por edhe për vendin e tretë dhe për mbetje në Superligë.

Të gjitha ballafaqimet e kësaj xhiroje do të luhen të dielën dhe nisin nga ora 15:00.