Sport

Neto rinovon me Bournemouthin

 

Portieri nga Brazili, Neto ka vazhduar bashkëpunimin me skuadrën e Bournemouthit.

Ekipi nga Premier League ka njoftuar se Neto ka rinovuar kontratën e tij dhe do të mbetet pjesë e Bournemouthit deri në verën e vitit 2026.