Sport

Mbappe humb penalltinë dhe zëvendësohet

 

Tifozët e Paris Saint-Germainit nuk kanë marrë lajm aspak të mirë, 13-të ditë para ndeshjes me Bayern Munichun në fazën nokaut të Ligës së Kampioënve.

Mbappe që po luan me skuadrën e tij në udhëtim te Montpellieri në kuadër të xhiros së 21-të të Ligue 1 të Francës, është zëvendësuar shkaku i një lëndimi muskulor.