Sport

Arsenali siguron Jorginhon

 

Mesfushori i Italisë, Jorginho do të jetë transferimi i madh i skuadrës së Arsenalit në ditën e fundit të afatit kalimtar të janarit.

Mediumet angleze kanë raportuar të martën se Arsenali tashmë ka arritur marrëveshje me Chelsean dhe po finalizon dokumentet për transferimin e Jorginhos.