Sport

Një rus ndali për pak minuta ndeshjen

 

Ndeshja çerekfinale mes Argjentinës dhe Holandës është ndalur në gjysmë për pak minuta, pasi në fushë ka hyrë një tifoz.

Ai menjëherë u kap nga sigurimi.