Sport

Sterlingu mund të mos paraqitet më në Botëror

Foto: Associated Press/AP
 

Familja e yllit të Anglisë, Raheem Sterling, u grabit disa orë para se Anglia ta zhvillojë ndeshjen kundër Senegalit në 1/8 e finales të Kupës së Botës. Është raportuar se janë vjedhur ora dhe stoli me vlerë mbi 345 mijë euro.

Raportohet se gjatë vjedhjes, në shtëpi kanë qenë gruaja dhe tre fëmijët e tij. Sterlingu lëshoi kampin anglez për t’u kthyer në Angli.