Sport

Daliqi pranon se Kroacia ia ka frikën Brazilit

 

Trajneri i Kroacisë, Zlatko Daliq, ka pranuar se për ekipin e tij është e frikshme të përballet me Brazilin e mbushur me yje në çerekfinalen e Kupës së Botës.

Po ashtu, Daliq e ka quajtur Brazilin si “ekipin më të mirë të turneut të Katarit. Kroacia dhe Brazili, do të përballen të premten në ndeshjen çerekfinale të Botërorit, e cila nis në orën 16:00.