Sport

Lista e gjatë e sjelljeve josportive të futbollistëve dhe huliganëve serbë

Foto: AP
 

Ka shumë raportime tashmë për mundësinë që Granit Xhaka të hetohet nga FIFA për veprimet gjatë ndeshjes me Serbinë.

Por janë serbët që kanë bërë provokime e sjellje të panumërta josportive në ndeshjen e së premtes mbrëma në Doha.