Sport

Kurti: Serbia nuk kalon. Urime Zvicrës!

 

Fitores së Zvicrës me dy superyjet shqiptare Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, i janë gëzuar edhe krerët politikë të Kosovës.

“Serbia nuk kalon. Urime Zvicrës”, ka shkruar kryeministri Albin Kurti në Facebook.