Sport

Ronaldo mund të mungojë ndaj Koresë së Jugut

 

Portugalia ka gjasa të mëdha që në ndeshjen e fundit të Grupit H, të jetë pa yllin e saj, sulmuesin Cristiano Ronaldo. E përzgjedhësi i Portugalisë, Fernando Santos të enjten ka pranuar se Ronaldo mund të mungojë ndaj Koresë së Jugut.

Dueli mes Portugalisë dhe Koresë së Jugut, luhet të premten dhe i takon Grupit H.