Sport

Sow i Zvicrës thotë se presioni është te Serbia

 

Mesfushori i Zvicrës Djibril Sow ka thënë se ndeshja e fundit kundër Serbisë do të jetë emocionale dhe intensive.

Sow të mërkurën është pyetur në lidhje me tensionet e dy shteteve që nga ndeshja e parë në Kupën e Botës “Rusia 2018”, ndërsa tha se tensioni i do të jetë te Serbia.